Timo Katerberg
Ambulant gezinsbegeleider
t.katerberg@inctrlzorg.nl
team - Jesse de Brouwer
Jesse de Brouwer
Ambulant gezinsbegeleider
j.debrouwer@inctrlzorg.nl
Mariska Albertus
Ambulant gezinsbegeleider
m.albertus@inctrlzorg.nl
Doortje Doornberg
Directiesecretaresse
d.doornberg@inctrlzorg.nl
Colinda de Groot
Ambulant gezinsbegeleider
c.degroot@inctrlzorg.nl
team - Drita
Drita Krasniqi
Ambulant begeleider/omgangsbegeleider
d.krasniqi@inctrlzorg.nl
Marit Vos
Ambulant gezinsbegeleider
m.vos@inctrlzorg.nl
team - Sophie Kampmeijer
Sophie Kampmeijer
Ambulant gezinsbegeleider
s.kampmeijer@inctrlzorg.nl
Michelle Zeelenberg
Operationeel directeur en coordinerend regiebehandelaar
m.zeelenberg@inctrlzorg.nl
Fleur Harbach
Ambulant gezinsbegeleider
f.harbach@inctrlzorg.nl
team - Judith Klop
Judith Klop
Orthopedagoog
j.klop@inctrlzorg.nl
team - Illja Warringa
Illja Wieringa
Psychomotorisch therapeut
i.wieringa@inctrlzorg.nl
Vincent Hillebrand
Ambulant gezinsbegeleider
v.hillebrand@inctrlzorg.nl
Eva Eiling
Ambulant gezinsbegeleider & TOV behandelaar
e.eiling@inctrlzorg.nl
Laura Nieuwenhuis
Client administratie
l.nieuwenhuis@inctrlzorg.nl
team - Mohamed Ait Brahim
Mohamed Ait Brahim
m.aitbrahim@inctrlzorg.nl
Ylva Bols
Ambulant gezinsbegeleider
y.bols@inctrlzorg.nl
Janine van de Mheen
Ambulant gezinsbegeleider
j.vandemheen@inctrlzorg.nl
team - Lisa Hogenkamp
Lisa Hogenkamp
Ambulant gezinsbegeleider
l.hogenkamp@inctrlzorg.nl
Rachel Langenberg
Ambulant gezinsbegeleider
r.langenberg@inctrlzorg.nl
Mariska Bilderbeek
Ambulant begeleider
m.bilderbeek@inctrlzorg.nl
team - Marjolein Bollema
Marjolein Bollema
Zorgmanager
m.bollema@inctrlzorg.nl
team - Cathlyn Kollen
Cathlyn Kollen
Algemeen directeur
c.kollen@inctrlzorg.nl
Hamid El Boughari
Ambulant gezinsbegeleider
h.elboughari@inctrlzorg.nl
Anouk Hissink
Ambulant gezinsbegeleider
a.hissink@inctrlzorg.nl
Lizette Hamaker
Office manager
l.hamaker@inctrlzorg.nl
Lara Warnar
Zorgmanager
l.warnar@inctrlzorg.nl
Stijn Nijhof
Zorgmanager
s.nijhof@inctrlzorg.nl
Olivier Brinkmann
Back office
o.brinkmann@inctrlzorg.nl
team - Sylvia Doevendans
Sylvia Doevendans
Ambulant gezinsbegeleider
s.doevendans@inctrlzorg.nl
Suze Feldkamp
Client administratie
s.feldkamp@inctrlzorg.nl
team - Faya van den Berg
Faya van den Berg
Orthopedagoog
f.vandenberg@inctrlzorg.nl
Nancy Bos
Ambulant gezinsbegeleider
n.bos@inctrlzorg.nl
team - Brian Rosler
Brian Rosler
Ambulant medewerker
b.rosler@inctrlzorg.nl
team - Fiona van Andel
Fiona van Andel
Ambulant gezinsbegeleider
f.vanandel@inctrlzorg.nl
Esmee van de Graaf
Behandelaar i.o. (Forensisch Orthopedagoog)
e.vandegraaf@inctrlzorg.nl