team - Faya van den Berg
Faya van den Berg
Orthopedagoog
f.vandenberg@inctrlzorg.nl
team - Judith Klop
Judith Klop
VIB behandelaar
j.klop@inctrlzorg.nl
Anouk Hissink
a.hissink@inctrlzorg.nl
Hamid El Boughari
Ambulant gezinsbegeleider
h.elboughari@inctrlzorg.nl
team - Cathlyn Kollen
Cathlyn Kollen
Algemeen directeur
c.kollen@inctrlzorg.nl
team - Lisa Hogenkamp
Lisa Hogenkamp
Ambulant gezinsbegeleider
l.hogenkamp@inctrlzorg.nl
team - Mohamed Ait Brahim
Mohamed Ait Brahim
m.aitbrahim@inctrlzorg.nl
Lois Kranenburg
Ambulant gezinsbegeleider
l.kranenburg@inctrlzorg.nl
Rachel Langenberg
Ambulant gezinsbegeleider
r.langenberg@inctrlzorg.nl
team - Illja Warringa
Illja Wieringa
Psychomotorisch therapeut
i.wieringa@inctrlzorg.nl
team - Ronja Braam
Ronja Braam
Ambulant gezinsbegeleider
r.braam@inctrlzorg.nl
team - Desiree Wouters
Desiree Wouters
Basispsycholoog K&J
d.wouters@inctrlzorg.nl
Michelle Zeelenberg
Operationeel directeur en coordinerend regiebehandelaar
m.zeelenberg@inctrlzorg.nl
team - Drita
Drita Krasniqi
Ambulant begeleider/omgangsbegeleider
d.krasniqi@inctrlzorg.nl
Vincent Hillebrand
Ambulant gezinsbegeleider
v.hillebrand@inctrlzorg.nl
team - Lizette Hamaker
Lizette Hamaker
Office manager
l.hamaker@inctrlzorg.nl
team - Marjolein Bollema
Marjolein Bollema
Meewerkend zorgmanager
m.bollema@inctrlzorg.nl
team - Mohamed Dindin
Mohamed Dindin
m.dindin@inctrlzorg.nl
Mariska Albertus
Ambulant gezinsbegeleider
m.albertus@inctrlzorg.nl
Ylva Bols
Ambulant gezinsbegeleider
y.bols@inctrlzorg.nl
team - Brian Rosler
Brian Rosler
Ambulant medewerker
b.rosler@inctrlzorg.nl
Michelle Dolfsma
Ambulant begeleider
m.dolfsma@inctrlzorg.nl
Mariska Bilderbeek
Ambulant begeleider
m.bilderbeek@inctrlzorg.nl
team - Sophie Kampmeijer
Sophie Kampmeijer
Ambulant gezinsbegeleider
s.kampmeijer@inctrlzorg.nl
Eva Eiling
VIB behandelaar
e.eiling@inctrlzorg.nl
Laura Nieuwenhuis
Client administratie
l.nieuwenhuis@inctrlzorg.nl
team - Jesse de Brouwer
Jesse de Brouwer
Ambulant gezinsbegeleider
j.debrouwer@inctrlzorg.nl
team - Fiona van Andel
Fiona van Andel
Ambulant gezinsbegeleider
f.vanandel@inctrlzorg.nl
Lara Warnar
VIB behandelaar
l.warnar@inctrlzorg.nl
Olivier Brinkmann
Back office
o.brinkmann@inctrlzorg.nl
Sabine Harmsen
Sabine Harmsen
Psychomotorisch therapeut
s.harmsen@inctrlzorg.nl
team - Sylvia Doevendans
Sylvia Doevendans
Ambulant gezinsbegeleider
s.doevendans@inctrlzorg.nl